WordPress dla Firm

Wpis

środa, 23 lipca 2014

Sklep internetowy na WordPressie

Zastanawiasz się nad sprzedażą produktów w sieci? Chcesz założyć swój własny sklep internetowy, ale nie wiesz od czego zacząć?

Mamy na to rozwiązanie. Jednym ze sposobów na utworzenie własnego małego sklepu jest postawienie go na WordPressie. Oczywiście jeśli nie posiadamy wiedzy technicznej i sporej ilości czasu, to musimy wynająć do zaprojektowania, wdrożenia osobę, która na tym się zna. Możemy wyszukać w wyszukiwarce Google: "projektowanie sklepów internetowych". Prawdopodobnie pierwsze wyniki będą przedstawiały agencje zajmujące się tworzeniem sklepów, które oczywiście za realizację wezmą sporą sumę pieniędzy. Warto zastanowić się nad małą agencją, bądź freelancerem.

Wtedy możemy liczyć na niższy koszt zaprojektowania i założenia sklepu, który będzie zaczynał się od 1500 zł. Oczywiście to nie wszystkie kosza związane ze sklepem, bo gdy już będziemy mieli własny sklep, musimy sprowadzić do niego klientów. Następnym kosztem będzie marketing, czyli reklama w wyszukiwarce. Możemy na początku założyć kampanie AdWords, wtedy płacimy za każde kliknięcie w reklamę, która będzie przenosiła na nasz sklep. Ale lepszym i długofalowym rozwiązaniem będzie pozycjonowanie sklepu. Który na początku trzeba zacząć od optymalizacji sklepu pod wyszukiwarkę, następnie zazwyczaj w abonamentowej umowie pozycjonować sklep na ruch.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
malachm
Czas publikacji:
środa, 23 lipca 2014 15:05

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

  • pabloby napisał(a) komentarz datowany na 2018/11/16 02:09:47:

    strategia marketingowa

Dodaj komentarz